Šiukšlių dėžė Foca

Elegantiškas modelis

Šiukšlių dėžė Foca yra ant vienos kojelės, dėl savo elegantiškos formos tinka tiek klasikinei, tiek moderniai erdvei.

Trijų tradicinių medžiagų derinys

Šiukšlių dėžė Foca pagaminta iš trijų tradicinių medžiagų – geležies, plieno ir medžio. Modernaus jų sujungimo dėka sukurtas kompaktiškas miesto baldų elementas, kuris puikiai dera jį supančioje aplinkoje.

Derinama su Foca suolais

Šiukšlių dėžė Foca puikiai dera su kitais šio plataus baldų asortimento elementais. Kartu su Foca suolais sudaromas harmoningas derinys. Jį taip pat gali papildyti stalai, informacinės lentos ar lauko gėlinės Foca.


Matmenys

Konstrukcija

Konterneris ir atraminis rėmas iš plieno, ketaus dangtis. Plieninės dalys yra cinkuotos karštu būdu ir dažytos fasadine milteline danga. Ketus padengtas milteliniais dažais. Miltelinio dažymo spalva pagal mūsų RAL standartą. (Kitos spalvos pagal užsakymą.)

Medinis elementas kojelėje pagamintas iš akacijos medienos. Mediena gali būti apdorota apsauginiu apdailos glaistu ar be jo. Apdailos spalva pagal OSMO mėginius.

Vidinė šiukšlių dėžės dalis pagaminta iš cinkuoto plieno.


Paviršiaus apdaila

Paviršiaus apdailos pagrindas yra karštas cinkas. Taigi, konstrukcijos ertmėse taip pat yra apie 80 mikronų apsauga. Tuomet konstrukcija gali būti lakuojama milteline danga. Gautas dvipusis sluoksnis turi bendrą storį apie 200 mikronų. Visi šie technologiniai procesai užtikrina kokybę ir ilgaamžiškumą eksterjere iki 50 metų.


Užklausa

Atsisiųsti


Foca linija