Suolas Foca

Patogiausias iš visų

Sėdimosios dalies ir nugaros atlošo forma, naudojamų juostų dydis, atstumas tarp jų ir apvalinimas. Tai yra priežastis, kodėl „Foca“ suolas yra vienas iš patogiausių.

Ketus, plienas ir mediena daugelį metų buvo plačiausiai naudojama gatvės baldų gamybos medžiaga. Tinkamai suderinus šias medžiagas, „Foca“ suolas įgauna ypatingai elegantišką išvaizdą.

Šie suolai be atlošo, suolai su atlošu ir stalai sudaro malonius baldų komplektus. Juos taip pat galima papildyti tos pačios serijos šiukšliadėžėmis ir informacinėmis lentomis.

Dėl ryškių išlinkimų šis suolas ypač tiktų parkuose, bet tai pat gali būti tinkamas miesto centrui ar istoriniuose miesteliuose.


Matmenys

suolas su atlošu

suolas be atlošo

Konstrukcija

Suvirintas ketus ir plienas.

Ketus, nudažytas fasado miltelių danga. Plieno dažymas milteliniais dažais pagal RAL mėginius ant karštai cinkuoto pagrindo.

Miltelinis dažymas pagal mūsų RAL standartinius mėginius. Kitos spalvos pagal užsakymą.


Paviršiaus apdaila

Paviršiaus apdailos pagrindas yra karštas cinkas. Taigi, konstrukcijos ertmėse taip pat yra apie 80 mikronų apsauga. Tuomet konstrukcija gali būti lakuojama milteline danga. Gautas dvipusis sluoksnis turi bendrą storį apie 200 mikronų. Visi šie technologiniai procesai užtikrina kokybę ir ilgaamžiškumą eksterjere iki 50 metų.


Sėdimoji dalis ir atlošas

50 × 30 mm plokštės iš akacijos medienos.

Mediena gali būti apdorota apsaugine glazūra arba be jos. Spalva pagal OSMO mėginius.


Užklausa

Kontaktai

Atsisiųsti


Foca produktų asortimentas