Išlenktas suolas Foca be atlošo

Arka arba linija

Išlenktas suolas papildo Foca baldų liniją ir gali būti apvalus arba tiesus.

Trys išlenkimo kampai

Trys pagrindiniai išlenkimo kampo tipai suteikia daug kūrybinių galimybių.

Pagrindinė ir papildomos dalys

Gaminame pagrindinę suolo dalį su dviem kojelėmis, o papildomą dalį su viena kojele. Norint sukurti nuoseklų ratą, reikia 8 papildomų dalių, kurios būtų susietos. Norint sukurti bet kokią atvirą formą, visada reikės vienos pagrindinės dalies ir atitinkamo skaičiaus papildomų dalių.

Išlenktumas Jūsų patogumui

Visi Foca suolai turi bendrą elementą – visi jie yra išlenkti 30 mm spinduliu. Šis suolas taip pat yra toks. Tai ne tik gražus elementas, bet ir funkcinė detalė, kuri užtikrina visų Foca suolų komfortą.

Nebijokite Jūsų pačių vaizduotės

Išlenktas suolas yra itin universalus daugybei kompozicijų.


Matmenys

Spindulys: 1000/1500/2000 mm

Ilgis: 1210/1564/1918 mm

Plotis: 854/1000/1147 mm

Konstrukcija

Pagrindinė centrinė kojelė pagaminta iš 50×50 mm kvadratinio vamzdžio, išilginės sijos – plieninio karkaso. Karštai cinkuotas plienas arba dažymas fasado milteliniais dažais pagal RAL ant karštai cinkuoto pagrindo.

Miltelinis dažymas pagal mūsų RAL standartą. Kitos spalvos pagal užsakymą.


Paviršiaus apdaila

Paviršiaus apdailos pagrindas yra karštas cinkas. Taigi, konstrukcijos ertmėse taip pat yra apie 80 mikronų apsauga. Tuomet konstrukcija gali būti lakuojama milteline danga. Gautas dvipusis sluoksnis turi bendrą storį apie 200 mikronų. Visi šie technologiniai procesai užtikrina kokybę ir ilgaamžiškumą eksterjere iki 50 metų.


Sėdimoji dalis

30 mm akacijos medienos skersiniai.

Mediena iš dviejų variantų – apdorota apsaugine aliejaus glazūra arba nudažyta. Alyvos glazūros spalva pagal OSMO mėginius.


Užklausa

Atsisiųsti


Foca produktų asortimentas