Gėlinė Foca

Gražioms gatvėms

Gėlinės Foca gali pagyvinti bet kokias miesto, gatvių erdves.

Trijų dydžių

Gėlinė Foca gaminama trijų dydžių, dviem medienos tipais.

Dydis S

500 x 500 x 520 mm

Dydis M

1200 x 500x 520 mm

Dydis L

1200 x 1200 x 700

Savaiminė drėkinimo sistema

Foca gėlinės gaminamos dviejų tipų – su savaimine drėkinimo sistema ir be jos. Drėkinimo sistema leidžia mažiau laistyti net karštomis dienomis. Apačioje esantis rezervuaras gėlėms tiekia tiek vandnes, kiek joms reikia. Indas izoliuotas, todėl neleidžia per daug džiūti ar perkaisti apačioje. Laistymo anga su vandens lygio indikatoriuimi ir perpylimo angomis.

Gėlinėje įrengta geotekstilė ir   sugeriančios detalės

Patogus prpildymas į vamzdžio angą

Laistymo vamzdz apsaugotas dangteliu, su vandens lygio indikatoriumi

Paprasta priežiūra

Žiemai gėlinę nesunku perkelti į kitą naudojant pekėlėją ar  hidraulinį vežimėlį. Tvirtas dugnas ir apačia leidžia perkelti net tada, kai gėlinėje pasodintos gėlės.

Spalva

Metalo konstrukcijos spalvą galima pasirinkti pagal mūsų RAL standartą. Kitos spalvos pagal pageidavimą. Dygminų aliejumi akacijos medžio apdorota mediena. Spalva pagal OSMO pavyzdį. Jei jums reikia kitokios spalvos, kad gėlinė pritaptų aplinkoje, susisiekite su mumis.


Dydžiai

Konstrukcija

Kampiniai suvirinimai ir viršutinis rėmas pagaminti iš plieno lakšto, padengto karštu cinkavimu. Vidinis „FeZn“ konteineris lakuotas, dugnas pagamintas iš tvirto plieno profilio, karštai cinkuotas ir padengtas antikorozine danga.

Miltelinis dažymas pagal mūsų RAL standartą. Kitos spalvos pagal užsakymą.

Mediena iš dviejų variantų – apdorota apsaugine aliejaus glazūra arba nudažyta. Alyvos glazūros spalva pagal OSMO mėginius.

Paviršiaus apdorojimas

Mūsų gaminių plieninių dalių paviršius dengiamas karšto cinkavimo būdu. Tai užtikrina apytiksliai 80 mikronų apsaugą net konstrukcijos ertmėse. Tada konstrukciją galima dažyti. Gauto dvipusio sluoksnio bendras storis yra apie 200 mikronų. Šios technologinės procedūros garantuoja kokybę ir patvarumą lauke iki 50 metų.


Užklausa

Atsisiųsti


Foca linija