Autobusų laukimo stotelė Tubo

Be išimties, ji atlieka savo paskirtį

Sudėtingos detalės saugumui ir patogumui, erdvi konstrukcija su maksimaliu vaizdu. Visa tai patenkintiems keleiviams.

Suolas arba atlošas

Standartiškai stotelėje yra suoliukas su vieno modulio pločio atlošu. Sėdynė sumontuota ant galinio stovo, kad būtų lengviau valyti laukimo paviljoną. Tačiau suolą galima pakeisti mediniu atlošu arba juos galima derinti vienoje laukimo patalpoje. Visos stotelės pločio atlošas ne tik padidina keleivių komfortą, bet visų pirma neleidžia jam atsiremti į galinį stiklą.

Vandens nutekėjimas

Latakų sistema su žarna galinių stovų viduje išradingai išsprendžia vandens nutekėjimą nuo stogo. Keleiviams nereikia jaudintis, kad nuo stogo nubėgs vanduo.

Saugumą užtikrina statinis įvertinimas

Laukimo stotelės „Tubo“ konstrukcija yra tokia tvirta, kad stogo nereikia atremti priekiniais stulpais. Patogiam praėjimui pastogė gali būti be šonų, o saugumas vistiek yra užtikrinamas.

Naudojant standartinį 1500 mm atstumą tarp stovų, laukimo paviljonas atitinka statinį 2 sniego zonų įvertinimą. Tai garantuoja keleivių saugumą iki 80 cm šviežio sniego ar 20 cm šlapio sniego aukščio. Sumažinus standartinį plotį, galima dar labiau padidinti bendrą apkrovą.

Saugūs sprendimai

Saugus grūdintas 10 mm stiklas. Sudaužyti šį storį nėra lengva, o jei taip atsitiks, stiklas suskils į mažus gabalėlius.
Nesulaužomas pilnas 10 mm polikarbonatas - stoginė tampa nesulaužoma (žr. Mūsų vaizdo įrašą). Polikarbonatas turi antigraffiti paviršiaus apdailą.
HPL plokštė 8 mm - nepermatoma ir itin tvirta medžiaga.

Projektuodami pastogę, stengėmės išspręsti daugiausia naudingumo vertę. Dėl vamzdžio naudojimo ne viskas buvo lengva, tačiau mums pavyko sukurti aukštus standartus atitinkančią pastogę.


Matmenys

Konstrukcija

Plieninė modulinė konstrukcija. Plienas karštai cinkuotas arba dažytas fasadiniais dažais ant karštai cinkuoto metalo.

Miltelinių dažų spalva pagal standartinę mūsų RAL paletę. Kitos spalvos pagal pageidavimą.


Dvipusis paviršiaus apdorojimas

Mūsų gaminių plieninių dalių paviršiaus apdorojamas karštu cinku. Tai užtikrina maždaug 80 mikronų apsaugą net konstrukcijos ertmėse. Tada konstrukciją galima dažyti degtu laku. Gauto dvipusio sluoksnio bendras storis yra apie 200 mikronų. Šios technologinės procedūros garantuoja kokybę ir ilgaamžiškumą iki 50 metų lauke.


Suolas arba atlošas

Kietos lentos 40 mm, pagamintas iš akacijos medžio.

Mediena dviejų variantų - apdorota apsaugine alyva arba natūrali be dažų. Aliejaus glazūros spalva pagal OSMO pavyzdį.

Užpildas

Vertikalūs užpildai - saugus grūdintas stiklas - 10 mm, nesulaužomas kietas polikarbonatas - 10 mm arba HPL plokštė - 8 mm.

Vertikalių užpildų lipdukas - standartinė centrinė apsauginė juostelė, pagal pageidavimą viso ploto lipdukas arba tiesioginis spausdinimas ant stiklo su bet kokiu motyvu.

Stogo plokštės - standartinis tuščiaviduris polikarbonatas - 10 mm pieno spalvos, pagal pageidavimą, gali būti grūdintas apsauginis laminuotas stiklas. 10 mm storio.


Užklausa

Parsisiųsti


Řada mobiliáře Tubo