Informacinė lenta Tubo

Suteikite visiems vietos.

Jūsų mieste ar kaime esanti informacinė lenta suteiks vietos visiems, norintiems ką nors pasiūlyti, paskelbti ar rasti. Be to, tai geras būdas sutelkti panašaus pobūdžio informaciją specializuotose vietose ir sumažinti skelbimų ir plakatų klijavimą kitose miesto erdvėse.

Informacinė lenta gali būti dviejų matmenų: 1250×1250 arba 1950×1250. Konstrukcija suprojektuota labai paprasta, kad būtų išvengta didelių kaštų. Nusidevėjus OSB lentai, ją galima lengvai pakeisti.

Informacinės lentos gali būti sujungtos viena su kita ir išdėstytos skirtingomis konfigūracijomis. Pvz., Trikampio forma puikiai tinka atviroms erdvėms, prie tokio tipo informacinės lentos galima prieiti iš visų pusių.

Arba sujunkite tiesia linija pagal šaligatvį.

Bet kurį užrašą ar ženklinimą galima pritvirtinti prie viršutinio konstrukcijos krašto. Informacinę lentą taip pat galima derinti su lauko vitrina.


Matmenys

Konstrukcija

Plieninių stulpų skersmuo 60 mm, jie karštai cinkuoti arba cinkuoti - dažyti. Reklaminio skydo plotas pagamintas iš OSB plokštės tūkst. 18 mm.

OSB plokštė, apdorota plonu sluoksniu glazūra, jos kraštai keliais sluoksniais impregnuoti nuo vandens, plokštė tvirtinama metaliniame karkase, kuris yra cinkuotas. Dažų spalvą galima rinktis pagal mūsų RAL standartinį pavyzdžius. Kitos spalvos pagal pageidavimą.  

Paviršiaus apdaila

Paviršiaus apdailos pagrindas yra karštas cinkas. Taigi, konstrukcijos ertmėse taip pat yra apie 80 mikronų apsauga. Tuomet konstrukcija gali būti lakuojama milteline danga. Gautas dvipusis sluoksnis turi bendrą storį apie 200 mikronų. Visi šie technologiniai procesai užtikrina kokybę ir ilgaamžiškumą eksterjere iki 50 metų.


Užklausa

Atsisiųsti


Tubo linija