Suolas Tubo

Ypač saugi ir ilgaamžė konstrukcija

Tiek konstrukcija, tiek medinės lentos puikiai suapvalintos, nėra jokių aštrių briaunų, tai būdinga visam Tubo baldų asortimentui. Paprastas konstrukcijos dizainas pagamintas iš 60 mm plieno vamzdžio, kuris užtikrina aukštą atsparumą vandalizmui.

Naujos parkų suolų lentos dar didesniam patogumui

Originali dviejų dalių sėdimoji dalis 2017 m. buvo pakeista keturiomis lentomis, tarp kurių tarpai buvo tik 10 mm. Dėl sumažėjusio atotrūkio tarp lentų, suolas yra patogesnis. Buvo išsaugotas originalus suolų statinys, todėl galima tik pakeisti plokštes net ir anksčiau įsigytiems suolams.

Suapvalinta iš visų pusių

Ne tik lenkimo struktūra, bet ir visos Tubo suolo plokštės yra suapvalintos. Dabar išoriniai lentų kampai yra suapvalinti dideliu kampu, kad būtų užtikrintas dar didesnis saugumas.

Spalvotas? Kodėl gi ne

Tubo suolai tinka mokykloms, žaidimų aikštelėms ir visur, kur tik yra daug vaikų. Tad kodėl gi ne panaudoti spalvingesnio dizaino? Be standartinės konstrukcijos spalvos ir medinių sijų, galite pasirinkti pagal savo skonį iš atitinkamų spalvų.


Matmenys

Konstrukcija

Pagrindinė konstrukcija pagaminta iš 60 mm skersmens lenkto plieno vamzdžio.

Dažymas fasado milteliniais dažais pagal RAL ant karštai cinkuoto pagrindo.

Miltelinis dažymas pagal mūsų RAL standartą. Kitos spalvos pagal užsakymą..


Paviršiaus apdaila

Paviršiaus apdailos pagrindas yra karštas cinkas. Taigi, konstrukcijos ertmėse taip pat yra apie 80 mikronų apsauga. Tuomet konstrukcija gali būti lakuojama milteline danga. Gautas dvipusis sluoksnis turi bendrą storį apie 200 mikronų. Visi šie technologiniai procesai užtikrina kokybę ir ilgaamžiškumą eksterjere iki 50 metų.


Sėdimoji dalis ir atlošas

Lentos 32 mm, pagamintos iš akacijos medienos.

Mediena gali būti dviejų variantų – apdorota apsaugine glazūra arba be jos. Glazūros spalva pagal OSMO mėginius.


Užklausa

Atsisiųsti


Tubo produktų asortimentas