Dviračių stovas Tubo

Maksimalus dviračio saugumas.

Dviračių stovas Tubo yra suprojektuotas taip, kad maksimaliai sumažintų vagystės galimybę. Tiesiog įsivaizuokite –  60 mm skersmens vamzdis, įmontuotas 400 mm gylyje į betono pagrindą. Visa kita priklauso tik nuo Jūsų dviračio užrakto ar spynos saugumo.

Maksimalus Jūsų saugumas.

Apskrito skerspjūvio ir apvalios formos stovas nesudaro jokių kraštų. Prirakindami dviratį, galite būti užtikrinti, kad nesusižeisite į aštrų stovo kraštą. Viskas yra suapvalinta.

Visų tipų dviračiams.

Apskritimo forma neapibrėžia, kur turi būti tvirtinamas dviračio ratas. Nesvarbu, ar turite MTB ar sulankstomą dviratį, visada rasite du tvirtinimo taškus.

Kiekvienas žino, kaip prirakinti dviratį.

Stovo suvirinimas sudaro uždarą ratą. Būtent dėl to neįmanoma pašalinti užrakto. Dviračių piktograma esanti ant stovo aiškiai nurodo prirakinimo būdą.


Matmenys

Konstrukcija

Plieno suvirinimas.

Karštai cinkuotas arba dažytas milteliniais dažais pagal RAL.

Spalvos pagal mūsų RAL standartą. Kitos spalvos pagal pageidavimą.


Paviršiaus apdaila

Paviršiaus apdailos pagrindas yra karštas cinkas. Taigi, konstrukcijos ertmėse taip pat yra apie 80 mikronų apsauga. Tuomet konstrukcija gali būti lakuojama milteline danga. Gautas dvipusis sluoksnis turi bendrą storį apie 200 mikronų. Visi šie technologiniai procesai užtikrina kokybę ir ilgaamžiškumą eksterjere iki 50 metų.


Užklausa

Atsisiųsti


Tubo linija