Stalas Iconi

Ikoniškos formos stalas

Tai yra klasikinis dizainas, žinomas daugeliui iš Jūsų.

Plieninio vamzdžio, sulenkto į formą ir 32×32 mm medinių juostų konstrukcijos dėka Iconi stalas atrodo lengvas, bet tuo pačiu yra labai tvirtas.

Dizainas detalėse

Kurdami visus gaminius, mes galvojame apie kiekvieną detalę, kad liktume patenkinti rezultatu. Mes suprantame, kad produkto grožis slypi detalėse.

Įsitikinkite pažiūrėję video.

Iconi linija

„Iconi“ lauko baldų kolekcijoje yra keletas suoliukų, gultų, fotelių, stalų ir taburetės variantų. Visi gaminiai vienas kitą papildo ir dėl savo nesenstančio dizaino tinka bet kuriai aplinkai.

Išsirinkite ilgį

Vienam, dviems, trims žmonėms? Mes gaminame trijų ilgių suolus ir stalus. Trumpiausias 60 cm, ilgesnis 120 cm ir ilgiausias 180 cm.

Nėra ribų spalvoms

Kaip tiesioginis gamintojas, mes galime sau leisti pasiūlyti bet kokių metalinių šonų spalvas pagal RAL spalvų paletę. Medienos dangą taip pat galite pasirinkti iš pateikiamų pavyzdžių.

Tinkamas visoms erdvėms

Klasikinės formos „Iconi“ stalas kartu su šiuolaikiniais elementais taps akcentu miestų, miestelių ir kaimų lauko erdvėse. Tačiau tai neapsiriboja vien viešosiomis erdvėmis. Jie taip pat gali jus pradžiuginti sodo medžių pavėsyje arba kartu su kitais „Iconi“ elementais jūsų namo terasoje.

Saugus tvirtinimas

Nors tai nėra akivaizdu iš pirmo žvilgsnio, Iconi stalai ir suolai gali būti įtvirtinami be jokių problemų keliais būdais. Pirmasis variantas yra paslėptas neišmontuojamas tvirtinimas, antrasis variantas yra klasikinis tvirtinimas ant flanšo po plytelėmis arba ant jų.

Lentjuostės ar lentos?

Ketčupas ar garstyčios? Visi kažką mėgsta labiau. Štai kodėl jūs galite rinktis lentas arba lentjuostes. 

Iconic formos

Išlenktos formos plieninių vamzdžių stalas aiškiai skelbia, kad tai modernus stalas. Nors jis atrodo erdvus ir lengvas, sulenkta metalinė konstrukcija ir medinės lentjuostės užtikrina didelį jo tvirtumą ir ilgaamžiškumą.

Matmenys

Konstrukcija

Konstrukcija, suvirinta iš 30mm skersmens lenktų plieno vamzdžių.

Ketus dažytas fasadiniais milteliniais dažais. Plieno dažymas fasado milteliniais dažais pagal RAL mėginius ant karštai cinkuoto pagrindo.

Miltelinio dažymo spalva pagal mūsų RAL standartą. Kitos spalvos pagal užsakymą.

Stalviršis

30 × 30 mm lentjuostės, pagamintos iš akacijos medienos arba 73x30 mm platesnių lentų ir siauresnių 30x30 mm lentų.

Mediena iš dviejų variantų – apdorota apsaugine aliejaus glazūra arba nudažyta. Aliejaus glazūros spalva pagal OSMO mėginius.


Užklausa

Atsisiųsti