Suolas Spirit

Suolas pagamintas iš trikampių?

Taip, būtent taip ir yra. Pagrindinis suolo elementas yra lygiakraštis trikampis, kuris sudaro sėdimą dalį ir šonus. Įsivaizduojamai sujungus šiuos identiškus trikampius, sukuriama trapecija, kuri sudaro junginį tarp sėdimų dalių.

Trikampio tinklo  pavyzdys

Geometrinis atskirų segmentų išdėstymas leidžia surinkti kelių formų suolą. Šios surinkimo sistemos dėka galite sukurti daugybę formų. 

Betonas ir medis, tai „Spirit“ suolas

Pagrindas pagamintas iš lygaus betono. Betoninis pagrindas yra dengiamas medine sėdima dalimi. Tarp betoninių pagrindų dedamos medinės, trapecijos formos sėdynės. Sėdynės gali būti nukreiptos viena, dviem ar trimis kryptimis nuo betoninio pagrindo, o po to prijungiamos prie kito betoninio pagrindo.

Trys ilgiai...

„Spirit suolo“ trikampio kraštinės ilgis yra 500 mm. Paveikslėlyje pavaizduotas įsivaizduojamas trikampių lygiavimas ant sėdynės, kuris yra trijų ilgių - 1000, 1500 ir 2000 mm.

Sėdima dalis arba gėlinė

Betoninis „Spirit suolo“ pagrindas gali būti naudojamas kaip atskira sėdynė arba kaip gėlinė. Jei norite savo erdvei suteikti ypatingą prisilietimą kažkuo žaliu, betoninį pagrindą galima naudoti augalų sodinimui.

Nebijokite eksperimentuoti su formomis

„Spirit suolas“ siūlo daugybę būdų, kaip sujungti atskirus segmentus. Be to, jis atrodo stebėtinai skirtingas kiekvienu kampu.


Matmenys

Konstrukcija

Lygus betoninis pagrindas. Plieniniai elementai yra cinkuoti karštuoju būdu ir dažomi milteliniu būdu pagal RAL paletę.

Sėdimoji

30 mm storio sėdima dalis gaminama iš akacijos medienos. Mediena gali būti dviejų variantų – apdorota apsaugine glazūra arba be jos. Glazūros spalva pagal OSMO mėginius.


Užklausa

Atsisiųsti