Suolas Iconi

Suolas, kuris Jums jau žinomas.

Mes nusprendėme eiti prieš laiką. Pažvelkite į istoriją, kad surastumėte suolą, kuris yra nepalyginamas su jokiu kitu. Tai yra klasika, kuri visiems žinoma.

Dizainas kiekvienoje detalėje

Kurdami produktus, mes galvojame apie kiekvieną detalę, kad būtumėte patenkinti rezultatu. Suprantame, kad produkto grožis slypi detalėse.

Produktų šeima

Lauko baldų kolekcijoje „Iconi“ yra keletas suolų, gultų, fotelių, stalų ir kėdžių. Visi produktai papildo vienas kitą ir dėl savo nesenstančio dizaino tinka bet kokiai aplinkai.

Ilgiai, iš kurių galima rinktis

Vienam, dviem ar trims žmonėms? Gaminame trijų ilgių suolus ir stalus. Trumpiausias yra 60 cm ilgio, ilgesnis - 120 cm, o ilgiausias - 180 cm.

Kalbant apie spalvą, nėra jokių apribojimų

Kaip tiesioginis gamintojas, galime sau leisti pasiūlyti bet kokios spalvos metalinius šonus pagal RAL spalvų standartą. Medžio dangą taip pat galima priderinti pagal šonų spalvą ar aplinką.

Tinka visoms erdvėms

Klasikinės formos ir modernių elementų suoliukas „Iconi“ akcentuos miestų, miestelių ir kaimų lauko erdves. Tačiau tai neapsiriboja tik viešosiomis erdvėmis. Tai taip pat gali jus nudžiuginti savo sodo medžių pavėsyje arba kartu su kitais „Iconi“ elementais jūsų namo terasoje.

Saugus tvirtinimas

Nors tai nėra akivaizdu iš pirmo žvilgsnio, Iconi suolai gali būti įtvirtinami be jokių problemų keliais būdais. Pirmasis variantas yra paslėptas neišmontuojamas tvirtinimas, antrasis variantas yra klasikinis tvirtinimas ant flanšo po plytelėmis arba ant jų.

Lentos ar lentelės? Su porankiais ar be jų?

Kečupas ar garstyčios? Kiekvienas renkasi kažką kitokio. Todėl mes taip pat suteikiame jums galimybę pasirinkti, ar norite lentų ar lentjuosčių savo naujiems baldams. Taip pat galite pasirinkti suoliuką su porankiais arba be jų.

Ikoniška forma

Plieninio vamzdžio šonai, išlenkti į ikoninę formą, aiškiai rodo, kad tai yra modernus suoliukas. Nors suoliukas atrodo erdvus ir lengvas, išlenkta metalinė konstrukcija ir medinės lentjuostės užtikrina jo stiprumą ir ilgaamžiškumą.

Medinės juostos užtikrina komfortą ir minkštą bei lengvą išvaizdą. Sėdimos dalies galas ir atlošas su ilga arka suteikia suoleliui charakterį.

Matmenys

Konstrukcija

Konstrukcija, suvirinta iš 30 mm skersmens lenktų plieno vamzdžių.

Ketus dažytas fasadiniais milteliniais dažais. Plieno dažymas fasado milteliniais dažais pagal RAL mėginius ant karštai cinkuoto pagrindo.

Miltelinio dažymo spalva pagal mūsų RAL standartą. Kitos spalvos pagal užsakymą.

Sėdimoji dalis ir atlošas

32 × 32 mm juostos pagamintos iš akacijos medienos arba platesnių lentų 73x30 mm ir siauresnių 30x30 mm lentų derinio.

Mediena iš dviejų variantų – apdorota apsaugine aliejaus glazūra arba nudažyta. Aliejaus glazūros spalva pagal OSMO mėginius.


Užklausa

Atsisiųsti