Gultai Iconi

Gultas iš „Iconic“ serijos

Tikriausiai jūs jau žinote mūsų „Iconi“ suolus. Norėdami papildyti šią lauko baldų kolekciją, sukūrėme ir gultus.

Dizainas kiekvienoje detalėje

Kurdami visus produktus, mes galvojame apie kiekvieną detalę, kad būtumėte patenkinti rezultatu. Suprantame, kad produkto grožis slypi detalėse.

Pamatykite vaizdo įraše.

Produktų šeima

Lauko baldų kolekcijoje „Iconi“ yra keletas suolų, gultų, fotelių, stalų ir kėdžių. Visi produktai papildo vienas kitą ir dėl savo nesenstančio dizaino tinka bet kokiai aplinkai.

Kalbant apie spalvą, nėra jokių apribojimų

Kaip tiesioginis gamintojas, galime sau leisti pasiūlyti bet kokios spalvos metalinius šonus pagal RAL spalvų standartą. Medžio dangą taip pat galima priderinti prie aplinkos ar šonų spalvos.

Tinka visoms erdvėms

Klasikinė forma kartu su moderniais elementais „Iconi“ gultas akcentuos miestų, miestelių ir kaimų lauko erdves. Tačiau tai neapsiriboja tik viešosiomis erdvėmis. Tai taip pat gali jus nudžiuginti savo sodo medžių pavėsyje arba kartu su kitais „Iconi“ elementais jūsų namo terasoje.

Saugus tvirtinimas

Nors iš pirmo žvilgsnio tai nėra akivaizdu, „Iconi“ gultuką galima be jokių problemų pritvirtinti keliais būdais. Pirmasis variantas yra paslėptas be išardomo tvirtinimo, antrasis variantas yra klasikinis inkaras ant flanšo po plytelėmis arba ant plytelių.

Lentos ar lentelės?

Kečupas ar garstyčios? Kiekvienas renkasi kažką kitokio. Todėl mes taip pat suteikiame jums galimybę pasirinkti, ar norite lentų ar lentjuosčių savo naujiems baldams.

Ikoniška forma

Plieninių vamzdžių šoniniai elementai panašūs į ikonišką formą aiškiai skelbia, kad tai yra modernus gultas. Nors kėdė atrodo itin lengva, išlenkta metalinė konstrukcija ir medinės lentjuostės užtikrina jos stiprumą ir ilgaamžiškumą.

Matmenys

Konstrukcija

Konstrukcija, suvirinta iš 30 mm skersmens lenktų plieno vamzdžių.

Ketus dažytas fasadiniais milteliniais dažais. Plieno dažymas fasado milteliniais dažais pagal RAL mėginius ant karštai cinkuoto pagrindo.

Miltelinio dažymo spalva pagal mūsų RAL standartą. Kitos spalvos pagal užsakymą.

Sėdimoji dalis ir atlošas

32 × 32 mm juostos pagamintos iš akacijos medienos arba platesnių lentų 73x30 mm ir siauresnių 30x30 mm lentų derinio.

Mediena iš dviejų variantų – apdorota apsaugine aliejaus glazūra arba nudažyta. Aliejaus glazūros spalva pagal OSMO mėginius.

Užklausa

Atsisiųsti

Katalogas