OLO informacinė sistema

Kad niekas nepasiklystų

OLO pėsčiųjų ženklai padės turistams ir vietos gyventojams lengviau orientuotis jūsų kaime ar mieste. Jų elegantiška forma bei matomos jungiamosios medžiagos puikiai tinka bet kokiai aplinkai.

Kryptinių ženklų išvaizda

Spalvą renkatės patys pagal RAL paletę, kad ženklai pritaptų prie supančios aplinkos. Galite pateikti savo grafinį dizainą arba mes jį sumaketuosime pagal jūsų poreikius. Taip pat galime padėti suplanuoti atskirų mazgų išdėstymą .

Sukurkite OLO informacinę sistemą

Kiekvienam surinkimui pirmiausia reikia nustatyti, kiek bus krypčių lygių. Atitinkamai stulpelio ilgis parenkamas taip, kad išlaikytų 2,5 m aukštį.

Kiekvieną aukštą sudaro konsolė su atskiromis kryptymis (1 - 4 kryptys). Šie laikikliai yra stumdomi ant stulpo ir uždaromi dangteliu.

Jei ateityje planuojate padidinti krypčių kiekį, patartina pridėti tarpinių dalių - tai tuščia rodyklė be nuorodų, kuri rezervuoja laisvą vietą kitam aukštui.

Montavimas prie apšvietimo stulpo

OLO krypčių sistema neprivalo turėti savo atskiro stulpo. Jei tam nėra vietos, bet jūs turite galimybę pritvirtinti prie viešojo apšvietimo stulpo, naudokite šį variantą.


Matmenys

Laikiklio aukštis: 160 mm

Krypties rodyklės aukštis: 120 mm

Kolonos aukštis: pagal aukštų skaičių, išlaikant 2,5 m antžeminės dalies aukštį

Konstrukcija

Kryptiniai indikatoriai pagaminti iš aliuminio plieno profilio, nudažyti milteliniais dažais pagal RAL paletę. Kitos dalys pagamintos iš karštai cinkuoto plieno ir vėliau nudažytos dažais pagal RAL pavyzdį. Nerūdijančio plieno tvirtinimo detalės.

Dvipusis paviršiaus apdorojimas

Mūsų gaminių plieninių dalių paviršiaus apdorojamas karštu cinku. Tai užtikrina maždaug 80 mikronų apsaugą net konstrukcijos ertmėse. Tada konstrukciją galima dažyti degtu laku. Gauto dvipusio sluoksnio bendras storis yra apie 200 mikronų. Šios technologinės procedūros garantuoja kokybę ir ilgaamžiškumą iki 50 metų lauke.


Užklausa

Atsisiųsti