Dviračių saugykla CYKLOBOX

Patikimas dviračių saugojimas ir užrakinimas.

Puiki galimybė užrakinti savo dviračius ilgesniam laikui ir jaustis ramiai dėl jų saugumo. Tokiu būdu Jūs be baimės galite aplankyti kultūros paminklus, muziejus ar prekybos centrus. Atvykus į traukinių stotį – palikti dviratį saugykloje ir tęsti kelionę traukiniu.

CYKLOBOX galima saugoti dviračius, šalmus ir bagažą.
 

Sudėtingos konstrukcijos ir stogo dizainas

Plieninė konstrukcija užtikrina spintelės tvirtumą. Šoninės sienos ir durys, pagamintos iš plokščių, kurių spalvą galima pasirinkti iš OSMO spalvų paletės, suteikia labai unikalią išvaizdą. Stogas pagamintas iš trapecinio plieno lakšto, užtikrina puikų vandens nutekėjimą. Reguliuojamų kojelių dėka dviračių saugyklos gali būti statomos netolygioje vietoje.

Trys užraktų tipai

1. FAB spyna

FAB užrakto 3-čia apsaugos klasė su kortele.

Ši parinktis tinka, kai dviratininkas gali paskolinti raktą mokėdamas arba nemokamai.

2. Spyna su monetomis

Tai savitarnos sistema, rakto neina išimti neįdėjus monetos. Prieš įmesdami monetą į lizdą, naudotojai pastato dviratį į saugyklą. Tada dviratininkas gali išimti spintelės raktą. Grįžus pasiimti dviračio, pirmiausia reikia įdėti raktą, kuris užfiksuojamas durų spynoje. Moneta taip pat grąžinama dviratininkui ir jis gali atsiimti savo dviratį. Standartinė versija yra 1 EUR monetos.

3. Elektroninis užraktas

Elektroninis užraktas su klaviatūra ir RFID skaitytuvu. Galima pasirinkti tris skirtingus fiksavimo režimus:

Režimas viešosioms erdvėms - dėžutės naudojimas neribojamas, dviratininkas gali užrakinti naudodamas klaviatūrą ar skaitytuvą.

Režimas mokykloms, įmonėms - užrakinti galima tik skaitytuvą kartu su kortele ar lustu, kurių skaitytuvas yra išbandytas. Klaviatūra skirta tik aptarnavimui.

Režimas registruotiems žmonėms - tik skaitytuvas gali būti naudojamas užrakinti kartu su kortelėmis ar žetonais, kurie yra apibrėžti atitinkamame lange. Klaviatūra skirta tik aptarnavimui.

Dviračių saugykla su elektroniniu užraktu

Dviračių saugyklos su elektronine spyna turi papildomą aptarnavimo saugyklą, kurioje yra apsaugos ir atsarginės sistemos.

Pagal numatytuosius nustatymus elektroninių spynų atsarginės kopijos kuriamos kas 24 valandas.

Jei vienas užraktas sugenda, kiti ir toliau veikia, nes elektroninės spynos yra nepriklausomos viena nuo kitos.

Vienas aptarnavimo skydas naudojamas ne daugiau kaip 10 saugyklų. Jis yra kairėje arba dešinėje saugyklų eilės pusėje. Jei saugyklų eilė yra ilgesnė, abiejuose eilės galuose yra du aptarnavimo skydai. Dviračių saugyklose su elektroniniu užraktu yra sumontuotas trigubas lizdas ir LED apšvietimas su judesio aptikimu.

Triguba saugaus užrakinimo sistema

„Cyklobox“ durys yra tvirtos ir saugios plieno rėmo dėka. Trijų taškų rakinimo sistema apsaugo duris nuo vagių. Tvirti fiksavimo mechanizmo profiliai išstumiami į tris skirtingas puses, todėl užrakinimas tikrai saugus.

Durys gali būti atidaromos į dešinę (gaminimas pagal nutylėjimą) arba kairę pusę (gaminimas pagal užsakymą).

Cyklobox įrengimas

Šioje dviračių saugykloje yra du bėgeliai, skirti pastatyti du dviračius. Jei saugykla skirta kažkam kitam, pavyzdžiui, vežimėliui ar bagažui, laikyti, vietoj bėgių gali būti sumontuotos cinkuotos plieninės grotelės.

Keturi kabliukai skirti šalmams ar kitiems asmeniniams daiktams.

Durys gali būti kairinės arba dešininės

Durų atidarymą galima pritaikyti pagal tam tikrą erdvę, kad būtų patogu patekti į saugyklas. Pagal numatytuosius nustatymus mes gaminame dešininę pusę. Kairinė pusė gaminama pagal išankstinį užsakymą.

CYCLOBOX dviračių saugyklos gali būti išdėstytos po vieną arba eilėmis.


Matmenys

Statant dviračių saugyklas į eilę, pirmosios plotis yra 1035 mm, o kiekvienos papildomos 960 mm pločio.

Matmenys su elektronine spyna ir aptarnavimo dėže:

Konstrukcija

Plieno konstrukcija sustiprina visą saugyklą ir duris. Metalinės dalys cinkuotos.

Šoninės sienos ir durys pagamintos iš 27 mm storio trijų sluoksnių plokštės, apdorotos apsauginiu OSMO sluoksniu.

Stogas pagamintas iš trapecijos formos skardos, dažytos iš abiejų pusių, storis 0,75 mm. Stogo dangos standartinė spalva -  RAL 9006 sidabro aliuminis.

Kitos galimos spalvos  - RAL 9002 pilkai balta, RAL8012 tamsiai raudona, RAL5010 mėlyna arba RAL 3000 raudona.
 


Užklausa

Atsisiųsti